Хоча в Інтернеті є безліч варіантів роботи вдома, деякі з них оманливі, особливо ті, які обіцяють високий прибуток за легку роботу. Віддалена робота, як і будь-яка інша, вимагає певних знань та навичок, без яких не вийде її виконувати на належному рівні.

Ми хотіли б вам порекомендувати звернути увагу на кілька дійсно робочих варіантів, які принесуть вам прибуток та задоволення, а вашим клієнтам – користь. Ці напрями можуть забезпечити стабільне джерело доходу.

З цими онлайн-роботами для мам ви самі собі начальник і контролюєте свій час, графік та інше.

Незалежно від того, чи шукаєте ви другу роботу, чи хочете отримувати постійний дохід з дому, рекомендуємо ознайомитися із цими варіантами. Вам не потрібно мати вищу освіту, щоб почати у будь-якому з них. Почнімо!

Найкраща робота для мами, залишаючись вдома: ознайомтеся з цим списком підробітків вдома для мам без досвіду, які ідеально підходять для початківців та мають високий потенційний дохід.

1. Створюйте та продавайте елементи декору

Чи знаєте ви, що існує величезний ринок онлайн-продажу друкованих матеріалів та настінних малюнків? Це не тільки для графічних дизайнерів та експертів у цій галузі. Це може зробити будь-хто, хто має мотивацію та інтерес до навчання.

Створювати графіку, різні картини, наклейки тощо досить легко, навіть без навичок малювання. Ви можете пройти курс веб-дизайну та навчитися обробляти різні зображення, створювати колажі, плакати, картини, портрети, постери, наклейки для дитячих кімнат, для кухонь та інше.

Головне мати готовий ескіз, після чого можна відправити його в будь-яке друкарське ательє, де вам роздрукують його на будь-якому матеріалі та будь-якого розміру. Причому все це здійснюється онлайн.

Вам не потрібен професійний, дорогий курс, достатньо пройти курс для початківців – його ціна дуже мала, а користь буде неймовірно величезною. Ви зможете не просто пропонувати послуги зі створення, розробки різних елементів, але й зможете зробити свій сайт, де все це рекламуватимете.

Курс веб-дизайну від компанії УкрТекст обов’язково допоможе вийти на потрібний рівень. Усього за один-два тижні ви зможете вже працювати. Ціна курсу від 300 грн.

Отже, які друкарські форми добре продаються?

 • Художній декор стін
 • Надихаючі цитати
 • Настінне мистецтво та живопис
 • Сторінки журналів, плакати, роздруковані картини – Мона Ліза чи Тарас Шевченко з автоматом – просто розлітаються
 • Наклейки різних форм та видів
 • Роздруківка знаків зодіаку
 • Планувальники, календарі – щодня/щотижня
 • Різні карти України, Миру
 • Контрольні списки – списки продуктів
 • Етикетки для комор, кухонь
 • Роздруковані настільні ігри (особливо у період відключення електрики були дуже популярними)
 • Ви навіть можете створювати та продавати розмальовки для дітей та дорослих!

Скільки ви можете заробити?

Якщо ви хочете додатково заробляти від 10 000 до 500 000 гривень на місяць, продаж друкованих форм — хороший варіант для мам.

2. Редактор фото

Стати онлайн-редактором також нескладно. Робота включає обробку фотографій і зображень, в більшості для соціальних мереж, а також для сайтів.

Більшість фотографів та простих користувачів не займаються монтажем самостійно. Вони звертаються до приватних фоторедакторів, щоб вони зробили за них цю роботу.

Як ви можете стати фоторедактором?

Стати фоторедактором – це навичка, якій ви можете навчитися вдома, у вільний час і у своєму темпі також на курсі веб-дизайну.

3. Коригування, обробка текстів для веб-сайтів та постів для соцмереж.

Блогери, власники веб-сайтів, автори електронних книг, онлайн-підприємці змушені звертатися за послугами набору тексту для своїх проєктів.

Для власників онлайн-бізнесу існує багато різних аспектів, які потребують уваги, на все фізично не вистачає часу, тому вони часто вважають за краще передавати завдання іншим виконавцям.

Наприклад, наш проєкт також вдається до послуг веб-райтерів. У нас багато оголошень та різних статей, усі їх необхідно перевірити, відкоригувати, іноді перекласти іншою мовою, тому що наш сайт доступний російською та українською мовами, тому нам потрібні люди, які мають навички обробки, коригування контенту.

Виправити помилки або перекласти статтю або оголошення за допомогою онлайн-перекладу не складно. З цим може впоратися навіть школяр, тому не сподівайтеся, що знайдете таку роботу і за неї добре платитимуть. Але ось підготувати текст для публікації на сайті – потрібні знання та навички веб-райту. Потрібно вміти провести аналіз тексту на спам та водність, зменшити чи збільшити вживання ключових слів тощо.

Якщо вам подобається працювати з текстом, то стати веб-райтером також можна, пройти невеликий курс веб-райту на сайті компанії УкрТекст. Його вартість вкрай мала, а саме навчання триватиме один чи два тижні. Ціна від 199 грн.

Ми взяли до себе на віддалену роботу вже трьох випускників цих курсів і дуже задоволені їхніми навичками.

4. Віртуальна бухгалтерія

Бухгалтер онлайн також не менш прибуткова та цікава професія для тих, хто любить цифри. Існують надійні онлайн-курси, які пропонують повне навчання, необхідне для того, щоб стати сертифікованим онлайн-бухгалтером. Можете вибрати ось ці курси бухгалтера від Аactor Academy – ціна від 1700 грн.

Частина посадової інструкції бухгалтера включає відстеження доходів і витрат компанії, відстеження та сплата податків і зборів, ведення обліку, подання декларацій та інше.

Скільки можна заробити бухгалтером?

Одноразова послуга бухгалтера коштує від 1 000 гривень та може доходити до 10 000 гривень. Робота з ведення компанії починається від 500 гривень на місяць, але бухгалтер може спокійно облікувати 10 дрібних компаній, приватних підприємців, що забезпечує заробітну плату близько 50 000 гривень.

5. Менеджер соціальних мереж (SMM спеціаліст)

Як виглядає отримання постійного доходу від управління обліковими записами у соціальних мережах для власників онлайн-бізнесу та блогерів?

Багато компаній та приватні підприємці використовують Instagram та Facebook для просування продуктів своєї компанії. SMM-спеціалісти дуже потрібні та їх послуги високооплачувані.

Ваша робота полягатиме в тому, щоб вести та збільшувати аудиторію таких проєктів, відстежувати залучення користувачів, покращувати її, створювати контент як у вигляді тексту, так і у вигляді редагування фото, зображень та відео-контенту.

Основною вимогою є володіння маркетинговими навичками, копірайт або веб-райт, веб-дизайн, а також націлення, оскільки необхідні навички створення та налаштування рекламних компаній та управління рекламного бюджету – грошима власника.

Як стати адміністратором соціальних мереж?

Для цього найпростіше пройти відповідні онлайн-курси, де вас навчать, як стати прибутковим менеджером соціальних мереж. Не самі гарні курси з СММ, але можна почати компанія Prometheus – ціна від 2500 грн.

Заробіток на власному сайті-блозі чи інтернет-магазині

Ви можете спокійно працювати на себе, без жодних проблем і лише тоді, коли ви цього хочете, займаючись лише тим, що хочеться саме вам.

Сайт у вигляді блогу або набору статей – ідеальний варіант для заробітку. Ви можете зробити найпростіший сайт, наповнювати його цікавими статтями, наприклад, перекладами з російської на українську та заробляти на показі реклами на своєму сайті від Google AdSense. Все, що вам потрібно – зробити сайт (на курсах веб-дизайну цього навчають) або замовити сайт, на якому ви зможете публікувати свої тексти. Додати сайт в Гугл Адсенс і розмістити серед вашого тексту рекламу. Ви зможете заробляти від 300 до 1500 доларів щомісяця та отримувати оплату від Google щомісяця.

Також ви можете створити свій інтернет-магазин і за допомогою дропшипінгу наповнити його товаром, встановивши невелику (або велику) різницю на ціні. Таким чином ви зможете заощадити на придбанні власного товару і не перейматися тим, куплять його чи ні.

Висновок:

Якщо вам потрібен підробіток, додатковий дохід або прибуткова робота вдома, у той час, як ви наглядаєте за дитиною, перебуваючи у декретній відпустці, то вивчення чогось нового, що може стати вашим основним бізнесом, або у майбутньому основною роботою – є найкращим варіантом. Якщо ви прагнете підзаробити, маючи навички школяра (вмію писати, та читати на трієчку, лайкати фотки в Інстаграм, дивитися відео на Ютубі), то будьте готові до того, що і заробіток буде як у школяра – за місяць назбираєте на морозиво, у кращому випадку, а в найгіршому – попадетися на шахраїв.

Віддаленої роботи в Інтернеті багато, але тільки для тих, хто має навички. Можна працювати фрилансером, пропонувати свої послуги із копірайтингу, веб-дизайну, просування у соцмережах тощо, можливо заснувати свою справу у будь-якому напрямку, стати консультантом, блогером і інше, а також є можливість влаштуватися на онлайн роботу до багатьох компаній та організацій.

 

 

Костянтин Арновський

Автор статті: Костянтин Арновський

Я досвідчений публіцист та фахівець з глибокими знаннями у сферах фінансового планування, кар'єри та освіти. Ретельно досліджую та аналізує актуальні теми, що стосуються фінансів, праці…

Усі статті автора | Сторінка автора


Схожі записи:


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.