Перелік правил додавання оголошень про вакансії та послуги на сайті ukreit.com.ua може бути доповнено або зміненим, але їх дотримання є обов’язковим. Перед додаванням оголошень, ознайомтесь із політикою конфіденційності та положенням про використання файлів cookies

якої ми дотримуємося.

1. Оголошення повинні бути точними та коректними. Опис послуг або вакансії у рубриках “Є робота” або “Є послуга” або “Є навчання” повинен бути зрозумілим та точним, не містити неправдивої інформації або обманливих заяв.

2. Усі оголошення та коментарі проходять модерацію.

3. Не допускається розміщення оголошень, що пропонують послуги або вакансії, які є незаконними або містять порушення законодавства України та Міжнародного Права.

4. Забороняється навмисно скаржитися на оголошення, “накручувати” рейтинг та коментарі. За виявлення подібних дій, ми будемо змушені видали оголошення та обліковий запис користувача.

5. Усі користувачі можуть залишати відгуки до оголошень, та поскаржитися на оголошення, якщо воно порушує правила та умови сайту, або порушує законодавство України чи Міжнародного Права, або не відповідає дійсності та вводить в оману користувачів.

6. Забороняється публікувати копії оголошень. Оголошення повинно бути унікальним (якщо оголошення вже було опубліковане будь-де в інтернеті, на цьому сайті воно опублікованим не буде, тому заздалегідь перепишіть його).

7. Вимоги до кандидатів чи клієнтів не повинні містити дискримінаційних заяв на основі раси, статі, національності, мови, віку та інших ознак.

8. Повинні бути вказані правдиві дані, такі як електронна адреса, телефон, або місце розташування.

9. В оголошенні забороняються посилання на інші вебсайти, соцмережі, групи, канали та інше, за вийнятком посилань Гугл Документів на резюме та портфоліо.

10. В оголошенні забороняється вказувати контактні дані, окрім телефонного номера та адреси розташування. Для обговорення питань, усім користувачам доступні приватні повідомлення в особистому кабінеті.

11. Оголошення не повинно містити відволікаючих елементів, таких як великі фотографії, відео або надмірні символи, будь ласка, перед додаванням зображень зменшить їх у розмірі до, наприклад, 600 на 600 пікселів й вагою до 100 кб.

12. Не допускається розміщення одного й того ж оголошення на сайті більше одного разу.

13. Зареєстрований учасник має право розмістити до п’яти оголошень.

14. Перед розміщенням перевірте правопис та граматику, щоб забезпечити зрозумілість та професійний вигляд оголошення.

15. Вимоги до кандидатів повинні бути об’єктивними та реалістичними, не містити нереальних вимог.

16. Адміністрація сайту залишати за собою право відхилити оголошення без попередження користувача.

17. Адміністрація сайту має право в будь-яку мить запросити та перевірити ваші дані, такі як: номер телефону, місце розташування, реєстраційні документи та інше.

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.