Цей сайт ukreit.com.ua є безкоштовною, та некомерційною вебплатформою, яка надає користувачам вільну можливість розміщувати оголошення про вакансії роботи вдома, онлайн в інтернеті, послуги майстрів різних напрямків, навчальні онлайн-курси, відгуки, поради, статті тощо на безоплатній основі.

Команда сайту:

Максим Кадеєв – засновник і керівник сайту UKREIT. Має 15 річний досвід роботи в інтернеті вебдизайнера, програміста, копірайтера. Має декілька власних курсів, що дозволять здобути професію в інтернеті.

 

 

 

Юлія Корнілова – адміністратор. Має великий досвід роботи в адмініструванні багатьох сайтів та груп в соцмережах. Спеціаліст з CMM, консультант з просування в інтернет-середовищі.

 

 

 

Ірина Пилипенко – менеджер по роботі з користувачами. Має досвід з копірайтингу, є автором декількох книг.

 

 

 

Ганна Володарська – модератор. Фахівець з фриланс, має великий досвід віддаленої роботи на замовлення у різних галузях – рерайт, переклад з різних мов, дизайн.
 
 
 

Чим наша вебплатформа відрізняється від інших?

На сайті можна знайти різноманітні пропозиції про роботу вдома в інтернеті в Україні та за її межами, включаючи роботу на фриланс, віртуальні асистенти, веброзробники, копірайтери, рерайтери, корегувальники тексту, транскрибатори – розшифровка аудіозаписів в текст, вебрайтери, адміністратори вебсайтів, інтернет-магазинів, модератори груп, каналів, соцмереж та інші.

У розділі Є робота ви можете знайти будь-які варіанти віддаленої роботи як на постійній основі, так і для підробітку, або разові завдання.

Ви також можете розмістити власне оголошення, якщо вам потрібно виконати якусь роботу в інтернеті – перекласти текст на іншу мову, зробити відео відгук, озвучити відео, відредагувати текст, наповнити сайт контентом, розробити програмне забезпечення і тому подібне.

Також, на сайті розміщуються оголошення у розділі Є послуги про послуги майстрів, які виконують різноманітні завдання з набору тексту, перекладу, написання рекламних постів, адміністрування сторінок в соцмережах, коментарі на замовлення, розробки реклами, монтаж відео, налаштування реклами, виготовлення сайтів, магазинів, їх налаштування та багато іншого.

Крім того, на сайті можна знайти навчальні курси онлайн у розділі Є навчання з різних галузей, таких як маркетинг, копірайтинг, вебрайт, вебдизайн, виготовлення сайтів, фінанси, програмування, дизайн, тощо. Користувачі можуть переглядати курси, знайомитися з відгуками інших студентів, а також придбати курс, який їх зацікавив. Усі курси в электронному вигляді.

Завдяки цьому сайту, користувачі мають можливість знайти роботу, послуги та здобути якісну освіту, нову професію, не виходячи з дому. Крім того, цей сайт може бути корисним для підприємців, які шукають спеціалістів на фриланс або хочуть надати свої послуги та курси онлайн.

До кожного оголошення є можливість залишити коментар, та надати оцінку автору.

Усі оголошення та коментарі проходять модерацію на предмет спаму, невірних даних, шахрайства тощо.

На будь-яке оголошення є можливість поскаржиться адміністрації сайту.

Дізнайтеся детальніше:

Як подати своє оголошення
Як оплачувати за товар/послугу по оголошенню
Як оформити свій профіль
Як створити своє резюме та портфоліо

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.