Важливо пам’ятати:

  • Ми маємо правила розміщення оголошень і перед публікацією оголошення ви повинні з ними ознайомитися, та дотримуватися їх під час користування цім сайтом.
  • Також ми маємо право у будь-який час запросити підтвердження вашої особи або ваших контактних даних.
  • Усі оголошення проходять модерацію
  • До усіх оголошень користувачі можуть додавати коментарі, відгуки та присвоювати рейтинг.
  • Забороняється накручувати рейтинг, та відгуки до оголошень, такі спроби призведуть до видалення оголошення та блокування облікового запису.
  • Користувачі сайту мають право поскаржитися на оголошення, що може призвести до його видалення.
  • Перед розміщенням оголошення, уважно ознайомтеся з правилами сайту та перевіряйте інформацію, яку вводите.

Як подати своє оголошення на нашому сайті оголошень у розділ “Є послуги”

Для того, щоб подати оголошення на сайті оголошень ukreit.com.ua у розділ “Є послуги“, потрібно виконати наступні кроки:

1. Відкрийте сайт. У правому верхньому куті натисніть “Додати оголошення”.

2. Якщо ви зареєстровані на сайті, то зможете відразу перейти до створення оголошення.

Якщо ви не зареєстровані, тоді потрібно пройти реєстрацію. Для цього введіть адресу електронної пошти та вигадайте пароль, після чого ви будете зареєстровані, на електрону адресу прийде підтвердження реєстрації.

3. Налаштуйте свій обліковий запис, вказавши ім’я, прізвище, інформацію про себе, додайте фото. Детальніше, як професійно оформити свій профіль, ви дізнаєтесь із цієї інструкції: Як оформити свій профіль

4. Ознайомтеся з правилами публікацій оголошень. Наприклад, ваше оголошення має бути унікальним (забороняється публікувати оголошення, які вже опубліковані будь-де в інтернеті, такі оголошення – копії не пройдуть модерацію), забороняється публікувати контактні дані окрім номера телефона. Для зв’язку є особисті повідомлення і телефон, всі інші дані будуть видалені.

5. Натисніть кнопку “Додати оголошення” та заповніть всі поля. У тексті оголошення максимально точно опишіть послугу, яку ви пропонуєте, її вартість та умови надання.

6. Додайте фото та контактну інформацію (номера телефона якщо бажаєте) для зв’язку з вами. Також для зв’язку з вами є доступними особисті повідомлення на сайті, які будуть відображатися в особистому кабінеті, сповіщення про їх наявність будуть направленні на вашу електрону пошту, яку ви вказали при реєстрації.

7. Перевірте правильність заповнення всіх полів, наявність помилок, якщо такі є, виправте їх та опублікуйте оголошення.

8. Якщо вам потрібно підвищити популярність оголошення, можете скористатися платними послугами розміщення оголошень в ТОПі, чи виділеним кольором.

9. Після цих кроків ваше оголошення, якщо не порушує наших правил публікації, буде опубліковано на сайті, та буде доступне для перегляду користувачами, які шукають послуги від фахівців.

Як подати своє оголошення на сайті оголошень у розділ “Є робота”

Для того, щоб подати своє оголошення на сайті оголошень у розділ “Є робота“, слід дотримуватися наступних кроків:

1. Відкрийте сайт, у правому верхньому куті натисніть “Додати оголошення”.

2. Якщо ви зареєстровані на сайті, то зможете відразу перейти до створення оголошення. Якщо ви не зареєстровані, тоді потрібно пройти реєстрацію. Для цього введіть свою електрону пошту та вигадайте пароль, після чого ви будете зареєстровані, на електрону пошту прийде підтвердження реєстрації.

3. Налаштуйте свій обліковий запис, вказавши назву компаній, або ім’я, прізвище, інформацію про компанію або про себе, додайте логотип компаній, або фото. Детальніше, як професійно оформити свій профіль, ви дізнаєтесь за допомогою цієї інструкції: Як оформити свій профіль

4. Ознайомтеся з правилами публікації оголошень. Наприклад, ваше оголошення має бути унікальним (забороняється публікувати оголошення, які вже опубліковані будь-де в інтернеті, такі оголошення – копії, не пройдуть модерацію), забороняється публікувати контактні дані окрім номера телефона та місця розташування вашої компанії – адреса. Для зв’язку з вами є особисті повідомлення і телефон, всі інші дані будуть видалені.

5. Натисніть кнопку “Додати оголошення” та заповніть всі поля. У тексті оголошення максимально точно опишіть назву посади, вимоги до кандидата, умови роботи, пропозиції та інші деталі. Важливо вказати якомога більше деталей про пропоновану роботу, щоб залучити більше кандидатів.

6. Додайте фото та контактну інформацію (номер телефона, якщо бажаєте та адресу розташування вашої компанії) для зв’язку з вами. Також для зв’язку з вами є доступними особісти повідомлення на сайті, які будуть відображатися в особистому кабінеті, сповіщення про їх наявність будуть направленні на електрону пошту, яку ви вказали при реєстрації.

7. Перевірте правильність заповнення всіх полів, наявність помилок. Якщо такі є, виправте їх, та опублікуйте оголошення.

8. Якщо вам потрібно підвищити його популярність, можете скористатися платними послугами розміщення оголошень в ТОПі чи виділеним кольором.

9. Після цих кроків ваше оголошення, якщо воно не порушує правил публікації, буде опубліковано на нашому сайті та буде доступне для перегляду користувачами, які шукають віддалену роботу вдома в Україні.

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.