Ласкаво просимо на сторінку контактів веб-сайту ukreit.com.ua – дошка безкоштовних оголошень України! Ми завжди готові відповісти на ваші запитання та надати необхідну інформацію.

Ми не консультуємо щодо оголошень, розмішених на сайті, за всіма питаннями по оголошенням ви можете зв’язатися з їх власниками, безпосередньо на сторінці оголошення, обравши “Відповісти на оголошення”.

Якщо у вас є питання, зауваження або пропозиції що до функціонування сайту безкоштовних оголошень ukreit.com.ua, будь ласка, зв’яжіться з нами.

  📧 Електронна пошта: ukreit.com.ua@gmail.com

📩 Ви також можете поставити питання у коментарях нижче, на цій сторінці

Ми завжди вдячні за зворотний зв’язок від наших користувачів і відвідувачів, тому не соромтеся звертатися до нас будь-коли. Ми намагатимемося відповісти вам якнайшвидше та надати вам найкращу підтримку.

Також, ви можете знайти нас на у соціальних мережах, ми завжди раді бачити вас там!

Дякуємо, що обрали веб-сайт 🌐 Ukreit.com.ua

Коментарі

  • Аватар

    Чому не приходить лист з підтвердженням на почту?

    • Максим

      Вірогідно проблеми з вашою поштою, або з надсиланням вам листа. Варіантів може бути дуже багато. 1) Спробуйте почистити поштову скриньку, буває що не достатньо місця на ній. 2) Перевірте, чи правильно ввели адресу електронної пошти. 3) Перевірте теку “спам”. 4) Короткостроковий збій з почтовим сервісом чи з розсилкою пошти. 5) Спробуйте іншу поштову адресу.

  • Аватар
    Olesia Rienäcker

    Добрий день. Цікавлять курси дизайну інтер’єру. Написано писати в приватні повідомлення. Це куди? Може дасте контакти?

    • Максим

      Вітаємо. Під кожним оголошенням є напис “Відповісти на оголошення” – тобто написати власнику оголошення. Власники оголошень самі вирішують, які контактні дані публікувати, а які ні, кому відповідати та коли, ми над цим не власні.

  • Аватар
    Марія Красуцька

    Доброго дня, підкажіть, будь ласка, яким чином роботодавці зв’язуються з людьми які їм пишуть. та як зрозуміти, що вакансія ще діюча? Відгукуюсь на багато різних вакансій в повідомленнях, однак зворотньої реакції від жодної з вакансій не приходить…

    • Максим

      Вітаємо. Виходячи з ситуації в країні, маємо такі висновки, що на одну вакансію претендує у середньому від 10 шукачів на день, тобто конкуренція висока. Таким чином роботодавці віддають перевагу шукачам, які вміють зарекомендувати себе: описати себе, свої навички, мають попередній досвід, рекомендації, резюме та портфоліо тощо.

      Хочемо також зауважити що за законом України в оголошеннях про роботу переважно заборонено вказувати стать та граничний вік потенційного співробітника. Тому, якщо ви не підходите за якимось ознаками, скоріше за все вам взагалі не будуть відповідати, тому як на питання “а чому я не підхожу вам” роботодавцю доведеться дуже довго пояснювати та вказувати на низку нюансів, які можуть бути розцінені деякими громадянами, як дискримінаційними, упередженими тощо, та призвести до нікому непотрібних суперечок.

      Тому, щоб не виникало якихось невірно трактованих або упереджених непорозумінь, дотримуйтесь всесвітньої практики – формуєте резюме та надаєте посилання на нього. Якщо роботодавець серед багатьох повідомлень бачить такі, на сам перед він звертає увагу на них, або бере до уваги, формує базу потенційних співробітників і обирає того, хто найбільш підходить під його потреби.

      За звичай це не означає відразу повноцінне наймання співробітника, а оплачуваний випробувальний термін, який за звичай може бути від одного до чотирьох тижнів. Після чого вже приймається остаточне рішення. Таким чином оголошення про відкриту вакансію може буди активним навіть коли вже є потенційна кандидатура. Також багато потенційних шукачів залишають контакту інформацію у резюме (у відповідь на оголошення можна додати посилання на резюме та портфоліо, а також на сторінку у соцмережі – фейсбук чи інста) в повідомленні до оголошення, це дає можливість власнику оголошення згодом звернутися до користувача. За замовченням оголошення на нашому сервісі активне від трьох місяців, але деякі власники оголошень просто забувають вимкнути оголошення, якщо воно вже не актуальне – це людський фактор, який трапляється рідко, проте без цього ні як. Ще один момент – якщо ви відгукаєтесь на багато оголошень, та використовуєте майже один і той самий текст повідомлень, система може запідозрити поширення нав’язливих або беззмістовних пропозицій та перемістити ваші повідомлення до категорії спам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.