В еру цифрової трансформації та швидкого розвитку технологій, володіння сучасними IT-навичками стає ключем до успіху в будь-якій галузі. Наша команда гордо представляє безкоштовні онлайн-курси з сертифікатом та працевлаштуванням, що відкривають двері до світу копірайтингу, веб-дизайну, SMM та таргетингу. Дозвольте собі розкрити свій потенціал і вдосконалити навички з нами.

Це навчання для роботи вдома онлайн за допомогою інтернетна підійдуть усім охочим без обмежень по віку чи статі. Вони розроблені з урахування побажань роботодавців, які шукають співробітників на нашому сайті, тому ці курси можна вважати з працевлаштуванням і вони не потребують від вас плати.

1. Курс Копірайтингу з працевлаштуванням:

На нашому безкоштовному курсі з копірайтингу ви дізнаєтеся, як створювати захоплюючий контент, який не лише привертає увагу, але й конвертує. Вивчайте найефективніші методи роботи з текстами, розроблені висококваліфікованими фахівцями галузі. Ви можете працювати корегувальником, набирати тексти, обробляти та робити переклади, контент-мейкером або контент-менеджером для веб-сайтів, інтернет-магазинів чи соціальних мереж. На цьому курсі ви навчитеся створювати унікальні, оптимізовані статті, пости, коментарі, оголошення та інше за лічені хвилини.

2. Курс Веб-Дизайну з працевлаштуванням:

Хочете стати майстром веб-дизайну? Наш безкоштовний курс допоможе вам освоїти основи та важливі принципи дизайну. Ви розкриєте та розвинете свій творчий потенціал, навчитеся використовувати інструменти для створення стильних та функціональних веб-сайтів. Ви навчитеся створювати візуальний контент для соціальних мереж, редагувати фото та відео, створювати флаєри, банери, візитки тощо.

Також ви навчитеся створювати сайти-візитки, інтернет-магазини, блоги, форуми своїми руками без навичок програмування. Так, вам не доведеться вивчати мови програмування, адже це наразі вже в минулому. Сьогодні можна створити інтернет-магазин, який буде коштувати сотні доларів і зможе приносити прибуток тисячі доларів за декілька хвилин, головне знати як це зробити безплатно, щоб нікого не наймати.

3. Курс SMM (Соціальні Мережі та Маркетинг) та курс Таргетингу:

В епоху соціальних мереж важливо розуміти, як залучати увагу аудиторії. Наш курс SMM надасть вам знання та навички для успішного ведення сторінок у соціальних мережах, розробки стратегій взаємодії з аудиторією та використання рекламних інструментів.

Ефективна реклама — це справжнє мистецтво. На нашому курсі таргетингу ви дізнаєтеся, як правильно налаштовувати рекламні кампанії, використовуючи таргетовану аудиторію, та отримаєте інструменти для аналізу ефективності.

Що вас чекає:

Професійні матеріали:

Наше навчання розроблене висококваліфікованими фахівцями відомі у своїй сфері, які були готові ділитися своїм досвідом і знаннями. Вони розробили низку уроків за запитами роботодавців, що гарантує вам впевнене працевлаштування після їх проходження

Сертифікат про успішне завершення:

Після успішного завершення курсу отримайте сертифікат, підтверджуючи ваші нові навички та знання.

Не чекайте, долучайтеся до наших безкоштовних онлайн-курсів і відкривайте для себе нові можливості у світі IT. З нами ви зможете розвивати свої таланти, покращувати навички та стати справжнім професіоналом в галузі копірайтингу, веб-дизайну, SMM та таргетингу. Долучайтеся вже зараз та розпочинайте свій шлях до успіху!

Розпочати просто зараз!

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.