Збір коштів для благодійної або важливої справи є чудовою можливістю залучити підтримку від людей, які хочуть допомогти. Соціальні мережі стали потужним інструментом для організації збору коштів та поширення інформації про нього. У цій статті ми розглянемо, як написати ефективний пост про збір коштів і надамо приклади таких постів.

Визначте мету і ціль збору коштів

Перш ніж почати писати пост, уточніть, для чого саме ви збираєте кошти і яку конкретну ціль хочете досягти. Наприклад, це може бути фінансування лікування, підтримка благодійної організації або збір коштів для особистої потреби.

Поясніть ситуацію

Передайте важливі деталі та факти про ситуацію, яка потребує фінансової підтримки. Опишіть проблему, з якою зіштовхнулися ви або особа, для якої збираються кошти. Будьте конкретними, але уникайте надмірної емоційності та драматизації.

Визначте необхідну суму

Поясніть, яку конкретну суму коштів потрібно зібрати для досягнення мети. Вказуйте, на що саме будуть спрямовані ці кошти, щоб пожертвувачі мали чітке уявлення про те, як їх внесок внесе позитивну зміну.

Запропонуйте спосіб пожертвування

Надайте інформацію про те, як люди можуть пожертвувати кошти. Вкажіть реквізити.

Поясніть, які будуть наслідки пожертвувань

Поділіться інформацією про те, які позитивні наслідки будуть мати пожертвування. Зазначте, як вони допоможуть реалізувати вашу мету та як вплинуть на ситуацію або людей, які потребують допомоги. Це допоможе пожертвувачам усвідомити важливість їх внеску.

Поділіться особистою історією або свідченнями

Якщо у вас є особиста історія, пов’язана зі збором коштів, або свідчення людей, яким ви намагаєтесь допомогти, розкажіть про це. Історії із першої руки додають емоційного зв’язку та можуть переконати більше людей вступити до допомоги.

Висловіть подяку та зобов’язання

Завершіть пост словами подяки всім, хто вже пожертвував, та всім, хто розглядає можливість підтримки. Виразіть свою вдячність за будь-яку допомогу, будь то фінансовий внесок, поширення інформації або моральна підтримка. Зобов’язуйтеся звітувати про використання зібраних коштів та результати, щоб пожертвувачі відчували довіру та впевненість у своєму внеску.

Приклад поста про допомогу:

“Дорогі друзі,

Звертаюся до вас з проханням про допомогу. Мій близький друг, Іван, опинився в скрутній ситуації. У нього виникла серйозна проблема зі здоров’ям, і йому необхідна невідкладна операція. Ця операція є його єдиним шансом на одужання та повернення до повноцінного життя.

Необхідна сума складає 200 000 гривень, які покриють витрати на операцію, ліки та реабілітацію. Кожна ваша пожертва буде мати велике значення і допоможе Івану повернутися до нормального життя.

Якщо ви бажаєте допомогти, є кілька способів зробити це:

Переказ коштів на банківський рахунок:
Банк: [назва банку]
Рахунок: [номер рахунку]
Отримувач: [ім’я отримувача]

Електронні платіжні системи:
Ви можете здійснити пожертву через такі електронні платіжні системи, як [назва платіжної системи]. Мій обліковий запис: [вказати дані облікового запису].

Збір коштів на платформі з краудфандингу:
Ми створили спеціальну сторінку для збору коштів на платформі [назва платформи]. Ви можете перейти за посиланням [посилання] і зробити свою пожертву онлайн.

Будь ласка, поділіться цим повідомленням зі своїми друзями та родичами. Чим більше людей дізнається про нашу ситуацію, тим більше шансів у нас зібрати необхідну суму. Кожна ваша допомога, будь вона фінансова або моральна, цінна для нас.

Ми щиро вдячні вам за вашу підтримку. Обіцяємо вас інформувати про розвиток ситуації та використання зібраних коштів. Ваша допомога допоможе Івану повернутися до здоров’я та даруватиме йому нове життя. Разом ми сила!

З повагою, [Ваше ім’я]”

Цей приклад поста демонструє структуру та елементи, які можна використовувати при написанні повідомлення про збір коштів. Зважайте на свою особистість, ціль збору, пояснення ситуації, вказівку на необхідну суму та способи пожертвування, поділіться своєю історією або свідченнями та завершіть пост словами подяки та зобов’язання звітувати про використання коштів.

Цікавий приклад поста про допомогу:

“Дорогі друзі,

Сьогодні звертаюся до вас з проханням про допомогу у надзвичайно важливому питанні. Недавно я дізнався про небезпеку, яка чекає на нашого улюбленого парку, де діти з усієї області знаходять притулок та відчувають радість. Зараз парку загрожує знищення, оскільки влада розглядає план його забудови. Як відданий мешканець нашого міста, не можу дозволити цьому статися.

Метою моєї кампанії є збір коштів для забезпечення юридичної підтримки, проведення протестів та інформаційної кампанії з метою зупинити знищення парку. Нам необхідно зібрати суму в 500 000 гривень, щоб мати достатньо ресурсів для досягнення нашої мети.

Якщо ви хочете допомогти, є декілька способів зробити це:

Банківський переказ:
Банк: [назва банку]
Рахунок: [номер рахунку]
Отримувач: [ім’я отримувача]

Електронні платіжні системи:
Ви можете здійснити пожертву через такі електронні платіжні системи, як [назва платіжної системи]. Мій обліковий запис: [вказати дані облікового запису].

Онлайн-платформа з краудфандингу:
Ми створили спеціальну сторінку на платформі [назва платформи], де ви можете здійснити свою пожертву онлайн. Просто перейдіть за посиланням [посилання] і слідуйте інструкціям.

Це наш спільний парк, місце, де наші діти ростуть, де ми проводимо час з родиною та друзями, де ми насолоджуємося природою та відпочинком. Ми не можемо дозволити його зникнення. Тому, якщо ви можете, будь ласка, допоможіть нам у зборі коштів та поширенні інформації про нашу кампанію. Кожна ваша пожертва і кожне ваше поширення повідомлення дуже важливі.

Я хочу подякувати кожному, хто вже долучився та пожертвував. Ваша підтримка дає нам надію та силу. Обіцяю, що буду звітувати про використання кожної зібраної гривні та результати нашої боротьби. Разом ми можемо зробити зміни та зберегти наш парк для наступних поколінь.

Дякую за вашу увагу та підтримку.

З повагою, [Ваше ім’я]”

Цей приклад поста має за мету зацікавити читачів, пояснити ситуацію та мету збору коштів, надати різні способи пожертвування та закликати до дії. Важливо включити емоційний зв’язок та подяку за підтримку.

Катерина Полещук

Автор статті: Катерина Полещук

Сертифікований фахівець з маркетингу, креативний експерт з глибокими знаннями про цифровий світ, SMM, SEO тощо. Маю вищу освіту у галузі медіа та комунікацій, що дозволяє…

Усі статті автора | Сторінка автора


Схожі записи:


Коментарі

  • Аватар

    Дорогі українці, ми штурмовики 78-полуку ДШВ
    Нам потрібна допомога в збору коштів на автомобіль для євакувації, будем дуже вдячні вам за допомогу, у нас запорізькій напрямок и потрібна машина!!
    Перемога за нами 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    Збір коштів:
    (Приват банк)
    4149499377800923
    Цехмейстер Артем Вадимович.
    Особистий номер телефону
    +380689442468

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.