У світі електронних ресурсів і заробітку в інтернеті, існує безліч можливостей заробити гроші, але разом із легітимними можливостями приходять і шахраї. Нещодавно з’явилася новина про український веб-сайт, який, на перший погляд, обіцяє платити користувачам за перегляд відео в ТікТоку. Проте, після ретельного аналізу власниками сайту виявилися шахраї.

Як це працювало?

Сайт пропонував своїм користувачам заробіток на перегляді відео в гривнях та з виводом на картку. Все, що потрібно було робити – переглядати короткі відео з ТікТоку, за кожен перегляд нараховувалися бали, які можна було конвертувати у гроші. Для цього потрібно зареєструватися на сайті, підключити свій обліковий запис ТікТоку, та почати перегляд відео. Здавалося, це простий спосіб заробити гроші, особливо для студентів та підлітків – активних користувачів ТікТоку.

Що пішло не так?

Після деякого часу багато користувачів стали помічати деякі дивні речі. Перш за все, виплати не здійснювалися так, як обіцяли. Деякі користувачі скаржилися на відсутність грошей на своїх рахунках, хоча вони вже мали перегляди в ТікТоку. Виникали проблеми зі зняттям коштів, а контакт з підтримкою сайту був неможливим.

Пізніше стало відомо, що цей сайт не має жодного легітимного зв’язку з ТікТоком або його власником ByteDance. Спритні шахраї використовували ім’я ТікТоку для залучення користувачів та збору їхніх особистих даних – доступу до їх облікових записів у цій соцмережі.

Як захистити себе від подібних шахраїв?

Перевіряйте автентичність. Перш ніж реєструватися на подібних сайтах, переконайтеся, що вони мають легітимні реквізити та контактну інформацію.

Читайте відгуки. Шукаючи можливості для заробітку, пошукайте відгуки інших користувачів про цей ресурс.

Будьте обережні з особистими даними. Не надавайте особисту інформацію, яка може бути використана для шахрайських цілей.

У світі інтернет-заробітку існують безліч легітимних можливостей. Однак, завжди будьте обережні та вдумливі, перш ніж довірити свої дані або час сумнівним ресурсам. Якщо щось здається надто добрим, щоб бути правдою, можливо, що це не є чесним ресурсом.

Катерина Полещук

Автор статті: Катерина Полещук

Сертифікований фахівець з маркетингу, креативний експерт з глибокими знаннями про цифровий світ, SMM, SEO тощо. Маю вищу освіту у галузі медіа та комунікацій, що дозволяє…

Усі статті автора | Сторінка автора


Схожі записи:


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.