Clash of Clans – це популярна мобільна гра в жанрі стратегії, яка доступна у різних мовах. Якщо ви бажаєте змінити мову в грі, то в цій статті ми розкажемо вам, як це зробити.

Крок 1: Відкрийте налаштування гри. Щоб змінити мову в Clash of Clans, вам потрібно спочатку відкрити гру на вашому пристрої. Після цього натисніть на іконку налаштувань у правому верхньому куті екрана.

Крок 2: Знайдіть розділ “Мова”або “Lengvich”. У налаштуваннях гри (settings) прокрутіть вниз, доки не знайдете розділ “Мова”або “Lengvich”. Натисніть на цей розділ, щоб відкрити вибір мов.

Крок 3: Виберіть бажану мову. У розділі “Мова” ви побачите список доступних мов для гри. Виберіть бажану мову, натиснувши на неї. Якщо ви не знайшли потрібну мову у списку, спробуйте перемикнути мову в налаштуваннях вашого пристрою.

Крок 4: Збережіть зміни. Після того, як ви вибрали бажану мову, натисніть на кнопку “Готово” або “Зберегти”, щоб зберегти зміни. Гра автоматично перезавантажиться з новою мовою.

Інші способи змінити мову в грі:

  • Якщо ви зареєстровані в грі за допомогою облікового запису Supercell, ви можете змінити мову в налаштуваннях профілю.
  • Якщо ви граєте в гру на ПК за допомогою емулятора, ви можете змінити мову в налаштуваннях емулятора.

Висновок:

Зміна мови в Clash of Clans дуже проста і займає всього кілька кроків. Це може допомогти вам зрозуміти гру краще та збільшити ваш комфорт

Які мови є у Clash of Clans?

Ця гра підтримує різні мови, щоб забезпечити комфортну гру для гравців з різних країн. Нижче перераховані мови, які підтримуються в грі на цей час:

Англійська, Іспанська, Німецька, Французька, Італійська, Японська, Корейська, Російська, Турецька, Китайська (спрощена та традиційна).

Якщо ваша мова не входить до цього списку, то можливо, вона буде додана в майбутніх оновленнях гри. Також, у деяких випадках можливо змінити мову на іншу в налаштуваннях пристрою, що дозволить грати в гру тою мовою, яка вам зручна.

Аватар

Автор статті: Ксенія Полівецька

Автор статей про ігри та додатки. Відслідковую новинки геймінгових технологій і розвитку мобільних додатків. Поєдную глибоке розуміння геймінгу та інновацій у сфері мобільних технологій з…

Усі статті автора | Сторінка автора


Схожі записи:


Коментарі

  • Анастасія
    Анастасія

    Дуже гарна гра, я в захваті від неї

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.