Telegram – це безплатний месенджер, який дозволяє користувачам обмінюватися повідомленнями, фото, відео та іншими файлами через інтернет. Месенджер був створений братами Павлом та Ніколаєм Дуровими, які раніше створили соціальну мережу “ВКонтакте”. Він має декілька функцій, які роблять його популярним серед користувачів. Одна з таких функцій – це енд-ту-енд шифрування, яке дозволяє забезпечити безпеку під час обміну повідомленнями. Також в месенджері є можливість створювати групові чати з до 200 тисяч учасників та канали для швидкого поширення інформації. Telegram доступний для користувачів на багатьох платформах, включаючи iOS, Android, Windows 10 та 11, macOS, Linux та Web.

Де скачати Телеграм на комп’ютер чи ноутбук з Windows 10?

Щоб звантажити Telegram, виконайте наступні кроки:

Відкрийте веб-браузер та перейдіть на офіційний сайт Telegram – https://telegram.org/ та натисніть на кнопку “Download for Windows” (Скачати для Віндовс) на головній сторінці. Далі завантажте файл виконуваного інсталятора та запустіть його. Виберіть українську мову та місце на ПК для інсталяції. Натисніть “Install” (Встановити) та дочекайтеся завершення процесу інсталяції.

Після інсталяції відкрийте Telegram на комп’ютері та введіть свій номер телефону для реєстрації або увійдіть у свій існуючий обліковий запис. Після цих кроків ви зможете користуватися цим месенджером.

Це безкоштовний месенджер?

Так, Telegram є безплатний месенджером. Ви можете завантажити та використовувати його на різних платформах абсолютно безкоштовно. Також використання месенджера не пов’язане з платою за відправку повідомлень чи використання інших функцій. Однак, для використання деяких додаткових функцій, таких як зберігання повідомлень в хмарному сховищі або використання ботів, можуть знадобитися певні витрати. В цілому ж, користування ним безкоштовне та надзвичайно популярне у всьому світі та в Україні.

Як зареєструватися у Телеграмі на комп’ютері без телефону?

На жаль, для реєстрації в Telegram потрібен мобільний номер телефону, оскільки це дозволяє месенджеру використовувати номер як унікальний ідентифікатор для користувача. Але, ви можете використати віртуальний номер і зареєструватися без телефона або смартфона. Таким чином, ви не можете зареєструватися в Telegram на комп’ютері без телефонного номера. Однак, після того, як ви зареєструєтеся в месенджері за допомогою телефонного номера, ви зможете використовувати обліковий запис на будь-якому пристрої. Для цього потрібно встановити Telegram на будь-який пристрій та увійти до свого облікового запису, використовуючи той самий номер телефону та код підтвердження, який ви отримали при реєстрації.

Ви можете купити та використати для реєстрації в Телеграмі віртуальний мобільний номер телефону.

Що таке віртуальний номер телефону і де його взяти?

Віртуальний номер телефону – це номер телефону, який не пов’язаний з фізичним телефонним апаратом або сим-картою. Цей тип номера може бути використаний для отримання повідомлень та дзвінків без необхідності у фізичної присутності користувача або використанні його основного номера.

Віртуальні номери телефонів можуть бути корисними в різних ситуаціях, наприклад, для реєстрації в онлайн-сервісах, які вимагають підтвердження номера телефону, або для захисту основного номера від спаму та небажаних дзвінків. Існують різні сервіси, які пропонують віртуальні номери телефонів. Зазвичай, вони працюють на основі хмарних технологій та дозволяють користувачам отримувати повідомлення та дзвінки через інтернет-з’єднання на своєму смартфоні або комп’ютері.

Аватар

Автор статті: Ксенія Полівецька

Автор статей про ігри та додатки. Відслідковую новинки геймінгових технологій і розвитку мобільних додатків. Поєдную глибоке розуміння геймінгу та інновацій у сфері мобільних технологій з…

Усі статті автора | Сторінка автора


Схожі записи:


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.