Мобільні ігри давно завоювали наші серця, і два знамениті хіти, Clash of Clans та Clash Royale від Supercell, стали символами цієї індустрії. Тепер, офіційно та без необхідності використовувати емулятор Android, ви можете насолодитися ними на вашому персональному комп’ютері або ноутбуці. Google Play, що завжди на кроці попереду, поступово вводить популярні мобільні ігри у світ ПК-геймінгу. І сьогодні ми радісно оголошуємо про наступний грандіозний проєкт.

Від сьогодні Clash of Clans і Clash Royale доступні для гри на ПК через бета-клієнт Google Play Games, і це є неймовірною новиною для мільйонів фанатів цих ігор. Легендарні мобільні хіти стали ще ближче до вашого серця, тепер на великому екрані та за допомогою миші та клавіатури. Найцікавіше в цьому – усі майбутні оновлення, які будуть випускатися для мобільних пристроїв, також будуть доступні у нових версіях для ПК. Це означає, що ви завжди будете в курсі останніх змін та доповнень у світі Clash.

Інтерфейс та управління іграми залишилися практично незмінними, і це чудово. Тепер миша та клавіатура чудово замінюють ваші пальці, і ви легко зможете керувати своїми військами та картами. Це справді новий спосіб насолодитися улюбленими іграми.

Якщо у вас вже є Supercell ID, ви можете легко увійти в систему і продовжити гру з точки зупинки. На додаток, ви зможете грати з друзями, які залишилися вірними мобільним пристроям завдяки перехресній грі. Однак варто зазначити, що одночасний вхід до одного облікового запису на мобільному пристрої та ПК зараз не підтримується.

І це ще не все. Реліз Clash of Clans та Clash Royale на ПК супроводжується новим оновленням для Google Play Games. Бета-клієнт став ще більш потужним, підтримуючи роздільну здатність 4K та покращену функцію пошуку для включених ігор. Тепер ви зможете насолоджуватися вашими улюбленими іграми у високій якості та з більш зручним пошуком.

Google Play Games

Google Play Games – це платформа, яка дозволяє користувачам грати у мобільні ігри на ПК. Бета-клієнт Google Play Games доступний для Windows 10 та 11.

Нові функції

Версії Clash of Clans та Clash Royale для ПК включають такі нові функції:

  • Підтримка миші та клавіатури
  • Підтримка дозволів до 4K
  • Поліпшена функція пошуку
  • Підтримка контролерів

Як отримати доступ до бета-клієнта

Щоб отримати доступ до бета-клієнта Google Play Games, необхідно перейти по посиланню у кінці сторінки на  веб-сайт Google Play та завантажити установчий файл.

І, звичайно, для справжніх геймерів бета-клієнт підтримує контролери. PS5 DualSense та стандартний контролер Xbox офіційно підтримуються, що дає вам ще більше можливостей для налаштування керування під свої уподобання.

Тепер не залишилося нічого, крім спробувати це самим. Бета-клієнт Google Play Games доступний на офіційному веб-сайті Google Play. Просто встановіть клієнт і завантажте Clash of Clans та Clash Royale, щоб поринути у світ стратегії та тактики на великому екрані. Не проґавте цю можливість, адже світ Клешів став ще ближчим і цікавішим!

[Завантажити Clash of Clans або Clash Royale на ПК]

Аватар

Автор статті: Ксенія Полівецька

Автор статей про ігри та додатки. Відслідковую новинки геймінгових технологій і розвитку мобільних додатків. Поєдную глибоке розуміння геймінгу та інновацій у сфері мобільних технологій з…

Усі статті автора | Сторінка автора


Схожі записи:


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.