LiveMe Ukraine – це додаток для мобільних пристроїв, який дозволяє користувачам транслювати своє життя у прямому ефірі та дивитися трансляції інших користувачів у реальному часі. Додаток було розроблено китайською компанією Cheetah Mobile та запущено в Україні у 2017 році.

Користувачі можуть взаємодіяти один з одним, надсилати повідомлення, ставити лайки, дарувати подарунки та підписуватись на інші канали. Додаток має можливість заробляти гроші на своїх трансляціях через віртуальні подарунки, які можуть бути куплені за справжні гроші.

Незважаючи на популярність програми, LiveMe Ukraine був заборонений в Україні у 2018 році у зв’язку зі звинуваченнями у поширенні порнографії та негативному впливі на молодь. Однак, у деяких інших країнах програма продовжує функціонувати.

Саме Live Me – це звичайне мобільний додаток для трансляції відео в режимі реального часу (аналог ТікТок або Ютуб). Користувачі можуть транслювати своє життя, спілкуватися з іншими користувачами та отримувати від них коментарі та лайки. Програма була створена американською компанією Live.me Inc. та було запущено у 2016 році.

У програмі є можливість створювати групові трансляції, надсилати особисті повідомлення іншим користувачам, а також підписуватись на канали інших користувачів. LiveMe також пропонує віртуальні подарунки, які користувачі можуть надсилати один одному як форму підтримки та визнання.

Як і багато інших програм для трансляції відео в режимі реального часу, LiveMe став об’єктом критики та стурбованості серед деяких батьків та регуляторів контенту у зв’язку з можливим ризиком для дітей та підлітків, які використовують програму.

Останнім часом з’явилися офіційні представники. Зокрема, сайт liveme.family позиціонує себе як офіційний представник компанії. Насправді, це сайт обманка. Він не має жодного офіційного зв’язку з LiveMe Ukraine і є сайтом-обманкою. Він приваблює користувачів, збирає особисті дані, нав’язує установку програми, обіцяючи нереальний заробіток.

Насправді в таких додатках компанії не платять вам гроші за стріми, гроші платять користувачі, якщо ваш стім їм сподобався, вони купують вам подарунки у вигляді сердечок, діамантів, які можуть подарувати вам. Ви згодом зможете обміняти подарунки на гроші, і вивести їх через Payoneer (якщо у вас це вийде).

Заробити в LiveMe можна, якщо ви добре володіє англійською мовою і вмієте танцювати, знімати відео, вести розв’язані трансляції та вмієте добре клянчити гроші у перехожих. Якщо коротко, заробітки в LiveMe Ukraine, судячи з відгуків – це розвод та обман, шахрайство, тому що немає жодних гарантій.

Немає жодних даних, немає номера телефону, немає навіть поштової адреси, юридичної, немає взагалі нічого.

AMP версія записів

AMP версия ру 

Аватар

Автор статті: Костянтин Арновський

Я досвідчений публіцист та фахівець з глибокими знаннями у сферах фінансового планування, кар'єри та освіти. Ретельно досліджую та аналізує актуальні теми, що стосуються фінансів, праці…

Усі статті автора | Сторінка автора


Схожі записи:


Коментарі

  • Аватар
    Анастасія Мішуріна

    Це реально развод, не ведіться, лише час та гроші втратите!

  • Аватар
    Карина Мосієнко

    Подібна робота зводиться до того, що вам обіцяють плату за листування у чаті, але на справді веде до того, що вам пропонують роздягатися на камеру, потім ще можуть шантажувати записами, що відправлять друзям чи розмістять інтернеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.