Гра Car Parking Multiplayer – це симулятор автопаркування, де гравці мають можливість керувати різними автомобілями. Але що робити, якщо ви вже насолодилися одним автомобілем і бажаєте змінити його на інший, більш потужний або просто стильний? В цій статті ми розглянемо, як змінити або продати свій автомобіль в грі Car Parking Multiplayer.

1) Знайдіть автосалон

Перший крок – знайти автосалон, де ви можете придбати новий автомобіль або змінити свій поточний. В грі автосалони позначені спеціальними іконками автомобіля на карті. Припаркуйтеся біля одного з них.

2) Виберіть новий автомобіль

Після того, як ви знаходитесь в автосалоні, ви зможете переглянути доступні автомобілі і їх характеристики. Виберіть той, який вас цікавить і відповідає вашим потребам та стилю гри.

3) Купіть новий автомобіль

Після вибору нового автомобіля, натисніть на опцію “Придбати”. Гра списує кошти з вашого балансу і новий автомобіль стає вашим основним транспортним засобом.

Як продати машину?

Якщо ви хочете продати свій поточний автомобіль, це також можливо:

1: Знайдіть мито

Припаркуйтеся біля будь-якого мита на карті гри.

2: Очистіть автомобіль

Перш ніж продати автомобіль, ви повинні його помити. Виберіть опцію “Мити зовнішню частину автомобіля” для прибирання забруднень.

3: Продаж автомобіля

Після миття ви побачите опцію “Продати авто”. Натисніть на неї та підтвердіть свій вибір.

4: Отримайте гроші

Після підтвердження продажу автомобіля, гра вам виплатить кошти за ваш старий автомобіль, які будуть додані до вашого балансу.

Тепер, знову, у вас є гроші на балансі, і ви можете вільно вибирати новий автомобіль або вкладати їх в модифікації та поліпшення вашого автопарку.

Змінити або продати машину в грі Car Parking Multiplayer – це частина гри, яка дозволяє вам завжди залишатися в русі та насолоджуватися різноманітністю автомобілів, яку пропонує цей симулятор паркування.

Що робити, якщо хочеться купити новий автомобіль, але немає на нього грошей?

Ви можете заробити їх, виконуючи завдання, або купити ігрову валюту у магазині за реальні гроші. У цій статті ми розповіли, як у Car Parking Multiplayer заробити багато грошей (коїнтів) швидко. Також ви можете завантажити Кар Паркінг мод все відкрито, багато грошей, але варто пам’ятати, що у зламі ви наврядчи зможете змагатися з іншими гравцями у мультиплеєрі.

📣 Залишіть коментар до цього запису і допоможіть нам зробити проєкт кращим.
Також, якщо у вас виникнуть труднощі, просимо повідомити нас 📩

Аватар

Автор статті: Ксенія Полівецька

Автор статей про ігри та додатки. Відслідковую новинки геймінгових технологій і розвитку мобільних додатків. Поєдную глибоке розуміння геймінгу та інновацій у сфері мобільних технологій з…

Усі статті автора | Сторінка автора


Схожі записи:


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.