Розглянемо ще один аспект нашого курсу – Зміст статей та його інформативність.

На попередніх зустрічах ми освідчилися у безлічі деталей, що важливі при створенні матеріалів для веб-сайтів. Ми розмовляли про структуру статей, використання ключових слів і фраз, та інші компоненти.

Це все безумовно важливо для будь-кого, хто займається написанням. SEO – це щось, що ми лише зачіпаємо, оскільки відомо, що статті пишуть не тільки для SEO. Наша мета – забезпечити читачів матеріалами, які підлаштовані під Інтернет.

Кожен з вас, безперечно, обирав свій власний шлях, ймовірно, спеціалізувався у продажах текстів, SEO-копірайтингу чи розвитку власного інтернет-бізнесу.

Тут кожен має свою дорогу. Якщо ви отримуєте задоволення від свого напрямку, ваш вибір вірний, і ви обов’язково досягнете успіху.

Ми, однак, трохи відступили від нашої теми (видно, що перший етап курсу закінчується).

Отже, давайте розглянемо зміст статей та інформативність.

Статті повинні бути інформативними, що означає – нести корисну інформацію.

Тут важливо розрізняти категорії статей, у яких інформації може бути мінімально. Це так звані креативні чи гумористичні тексти, такі як оповідання чи есе.

Вони відрізняються тим, що несуть не тільки інформацію, але і намагаються емоційно вплинути на читача. Це можна спостерігати в рекламних текстиках. Якщо вам цікаво вивчити вплив на читача, рекомендуємо книгу Джо Віталі “Гіпнотичні рекламні тексти” або шукайте щось цікаве у віртуальній бібліотеці “Цікаві книги”.

Звісно, якщо ви можете поєднати інформативність і креативність у своєму тексті – це чудово. Але якщо ваша стаття – класична, без креативу, інформативність обов’язкова!

Підсумовуючи:

Зміст статей може бути інформативним чи менше інформативним. Креативні тексти спрямовані на емоції, тоді як класичні статті повинні бути насичені інформацією.


Урок 6 | Урок 8


 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.