Отримання матеріалу для статей та створення унікального контенту – цікавий та корисний процес.

Не треба перейматися, якщо ви новачок у копірайтингу чи фрілансі, або тільки розвочали вести свю сторінку в соцмережі та не знаєте про що писати, як писати, де брати ідеї та матеріал.

Розгляньмо, де можна знаходити ідеї для контенту:

Ваш власний досвід (копірайтинг):

Зараз дехто може сумніватися у власних знаннях, але це несправедливо. Ваш власний досвід – це вже перевірені та надійні знання. Ви можете стати власним джерелом унікального матеріалу.

Використання досвіду інших (рерайтинг):

Використання чужого досвіду — це чудовий спосіб поповнити свої знання та отримати ідеї для статей. Рерайт – це переписування готового тексту своїми словами. Все просто — прочитали, закрили, написали приблизно так, як запам’ятали.

Наприклад:

Оригінал: “Рослини надають особливого комфорту та затишку.”
Рерайт: “Рослини створюють унікальний атмосферний комфорт.”

При рерайті необхідно ретельно змінювати текст, об’єднувати фрази та додавати свій погляд. Роблячи рерайт не варто намагатися повторювати всю точність оригіналу. Треба додавати свій погляд, свої думки. Все залежить від практики, чім більше ви пишете, тим краще буде виходити.

Корисні поради для написання нового контенту:

Якщо ви вже маєте досвід у копірайтингу, можете взятися за написання нових статей. Досвідчені копірайтери зазвичай рекомендують, щоб ви намагалися писати про нові теми тільки після тривалого стажу (понад три місяці). Це дозволяє вам вільно писати на будь-яку тему без побоювань.

Отже, важливо обирати спосіб, який найкраще підходить вам. Якщо ви досвідчений у написанні тексту та його редагуванні, ви можете створювати свій унікальний контент. Якщо вам це зручно, ви можете використовувати рерайт, поповнюючи свої знання та матеріали за допомогою інших авторів.

Ви також можете розпочати зі знайомства зі штучним інтелектом для створювання контенту:

Наприклад, ви можете використати GPTChat  для створювання цікавого контенту. Ви можете просто зайти, зареєструватися та написати йому, щоб він, наприклад, написав для вас привабливе оголошення, або невелику історію, або пізнавальну статтю на цікаву вам тему.

Не забувайте все ретельно перчітувати та перевіряти, тому що штучний інтелект може дуже сильно помилятися, наприклад, вигадувати оманливі факти, яких він на справді не знає або допускати помилки. Тому ретельно перевіряйте всю інформацію, що він генерую. Його краще використовувати у якості помічника, а не у якості основного робітника, який буде працювати замість вас.

Також майте на увазі, є програми, які перевіряють тексти на унікальність і деякі з них вже в змозі відрізнити який текст написала людина сама, а який текст згенерував ШІ, відрізняють копірайт від рерайта, переклад тощо.


Урок 2 | Урок 4


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.