Це другий розділ нашого курсу, який призначено навчанню з веб-дизайну. У цю сферу входить дуже багато різноманітних напрямків, груп та підгруп, але ми сконцентруємося над тим, що вам точно знадобиться сьогодні, допоможе здобути нову кваліфікацію, заробити додаткові кошти чи знайти нову роботу або спробувати себе у реалізацій власної справи.

За допомогою знань у копірайтингу та веб-дизайну ви можете створити власний сайт, будь-який, навіть той, на якому ви зараз перебуваєте, та заробляти на ньому різними варіантами.

Ви також навчитеся робити візуальний контент — відео різних форматів, фото, картинки, флаєри, буклети, візитки, плакати, картини та багата багато іншого. Напевно з деякими сервісами ви вже знайомі, а з деякими ні.

У будь-якому разі на сьогодні немає сенсу вивчати мови програмування, складні програми редагування тощо, адже сьогодні більшу частину складної роботи в цьому бере на себе штучний інтелект. Вже зараз він може генерувати зображення лише за запитом.

Якщо вам потрібен унікальний малюнок для посту в Інстаграм, Фейсбук, або для статті на сайті, або для реклами в Інтернеті, ви можете згенерувати його безплатно і доволі швидко.

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.