Хоча в Інтернеті є багато можливостей для роботи вдома, слід бути обережними, оскільки деякі з них оманливі, особливо ті, які обіцяють легку роботу з високим доходом. Віддалена онлайн робота в інтернет потребує певних знань та навичок, без яких неможливо досягти успіху. Якби все було просто, всі вже були б заможними людьми, ніхто б не навчався і не працював на важких роботах.

Не варто розраховувати на чудо-програми чи чарівні формули, які будуть працювати замість вас та забезпечать вам постійний дохід – такого не існує. Якщо ви думаєте, що вміння читати, писати, ставити лайки в Інстаграмі та дивитися відео на YouTube, користуватися телефоном та онлайн перекладачем і тому подібне, приноситиме вам значні гроші, то, на жаль, ви помиляєтеся – такими навичками володіє кожен і вони не несуть цінності, безглуздо за таке платити кошти. Ба більше, таких працівників можливо набирати сотнями щодня, давати завдання і не оплачувати їх. За кліки з реклами, участь в опитуваннях або передрук тексту з картинок – у кращому разі, за місяць такої роботи ви отримаєте оплату, якої вистачить лише на морозиво, це якщо взагалі ваш заплатять. Подібні пропозиції зазвичай призначені для обману.

Ми хотіли б порекомендувати вам звернути увагу на кілька справді ефективних варіантів роботи, які допоможуть вам отримати прибуток та задоволення, а вашим клієнтам – реальну користь. Ці напрямки можуть забезпечити стабільне джерело доходу та підійдуть студентам, підліткам та школярам віком від 14 років, а також для 15, 16, 17, 18 літніх та старших.

За допомогою цих напрямків ви зможете стати самі собі начальником, контролювати свій час, графік роботи та вибирати напрямок своєї діяльності.

Незалежно від того, чи ви шукаєте додатковий дохід або постійну віддалену роботу онлайн в інтернеті, рекомендуємо ознайомитися з представленими варіантами.

Редагування та обробка текстів для веб-сайтів та соціальних мереж (створення контенту)

 

Цей напрямок – відмінний вибір для підлітків.

Блогери, власники веб-сайтів, автори електронних книг та онлайн-підприємці часто потребують допомоги при написанні текстів для своїх проєктів.

Онлайн-бізнес вимагає багато уваги до різних аспектів, на всі ці завдання фізично бракує часу, тому підприємці часто наймають сторонніх виконавців до виконання різних завдань.

Наприклад, і наш проєкт часто використовує послуги веб-райтерів та копірайтерів. У нас багато оголошень та статей, які потрібно перевірити, відредагувати та інколи перекласти іншою мовою, оскільки наш сайт доступний російською та українською мовами. Тому ми шукаємо людей, які вміють обробляти та редагувати контент.

Виправлення помилок або переклад статті або оголошення за допомогою онлайн-перекладача – не таке складне завдання, справитися з цим може будь-хто, тому не варто розраховувати на таку роботу. Однак підготовка текстів для публікації на сайті – це вже спеціалізовані навички веб-райтера. На додаток до редагування тексту, необхідно вміти аналізувати текст на наявність переспаму та надмірності водності, а також правильно використовувати ключові слова – здійснювати SEO-оптимізацію тексту.

Якщо вам подобається працювати з текстом, стати веб-райтером може бути цікавим варіантом для вас. Ви можете пройти невеликий спеціалізований курс веб-райтингу на сайті компанії УкрТекст. Вартість курсу дуже доступна, а навчання займає лише один або два тижні. Ціна курсу веб-райту всього від 199 грн. Ви отримаєте персональний сертифікат про проходження та варіанти роботи.

Наприклад, ми вже прийняли на віддалену роботу трьох випускників цих курсів та дуже задоволені їх навичками.

Стань веб-дизайнером

Розвивай свій творчий бік та відкрий нові можливості! Шкільні роки – час, коли багато хто з нас шукає своє покликання та захоплення. Якщо ви захоплюєтеся технологіями, комп’ютерами та творчістю, то курси веб-дизайну можуть стати цікавим та корисним вибором для вас.

Насамперед курси веб-дизайну допоможуть вам розвинути свою творчу сторону. Ви навчитеся створювати унікальні та привабливі веб-сайти, працювати з графікою, обробляти зображення та відео, підбирати колірні схеми та компонування елементів. Це чудова можливість висловити свою індивідуальність та створити щось унікальне.

Веб-дизайн – це популярна професія в сучасному світі

Пройшовши курси веб-дизайну, ви опануєте навички, які можуть стати відправною точкою для вашої кар’єри. Ви зможете працювати над різними проєктами, створювати дизайн для веб-сайтів та програм, розробляти сайти для клієнтів, такі як сайти-візитки, інтернет-магазини та інше. Також ви зможете працювати із різноманітною графікою, розробляти контент для соцмережі багато іншого. Це дасть вам перевагу під час пошуку роботи або стане основою для власного онлайн-бізнесу. На власному сайті також можна заробляти.

Інтернет – це простір, де кожен може знайти своє місце та висловити свої ідеї. Пройшовши курси веб-дизайну, ви зможете створювати унікальний графічний контент, що дозволить стати успішним блогером або вести свою спільноту, а також ви зможете створювати якісний візуальний контент для соціальних мереж чи сайтів за гроші на замовлення.

Однією з переваг веб-дизайну є гнучкість графіка роботи

Ви зможете працювати віддалено як на фрилансі, так і виконувати персональні замовлення щодо розробки логотипів, банерів, ілюстрацій, флаєрів, плакатів, візиток та інше, встановлюючи свій власний розклад. Це особливо зручно для школярів або студентів, тому що ви зможете поєднувати навчання з роботою, а також мати час для участі в інших заняттях або хобі, що вас цікавлять.

Пройшовши курси веб-дизайну, ви отримаєте навички, які дозволять вам заробляти гроші ще під час навчання

Ви зможете виконувати замовлення на створення веб-сайтів або дизайн елементів для інших людей чи компаній. Це не тільки дасть вам гарний заробіток, а й дозволить набути досвіду роботи в реальних проєктах.

Створення сайту без навичок програмування, створення логотипів, банерів, обробка фото та відео – це добре оплачується. Наприклад, найпростіший сайт робиться підлітком за пару днів, а його вартість – від 100 доларів.

Курси веб-дизайну від компанії УкрТекст відмінно підходять підліткам та їх вартість дозволяє пройти навчання – ціна курсу всього 300 гривень, а навчання цілком легке у вільній формі, з безліччю описів та відео-уроків. Ви зможете проходити його будь-коли та знаходитися де завгодно, що дуже зручно. Після курсу ви отримаєте персональний сертифікат про проходження та варіанти роботи.

Висновок:

Проходження курсів веб-дизайну – чудовий спосіб розвинути свої творчі навички, набути практичних знань для майбутньої кар’єри та відкрити нові можливості самовираження. Крім того, це дає вам гнучкість у виборі робочого графіка та можливість заробітку вже у шкільних роках. Якщо вас приваблює світ веб-дизайну, не соромтеся йти вперед і поринути у захоплюючу подорож творчості та технологій!

Костянтин Арновський

Автор статті: Костянтин Арновський

Я досвідчений публіцист та фахівець з глибокими знаннями у сферах фінансового планування, кар'єри та освіти. Ретельно досліджую та аналізує актуальні теми, що стосуються фінансів, праці…

Усі статті автора | Сторінка автора


Схожі записи:


Коментарі

 • Аватар
  Анна Дайнега

  Дуже цікаво. Дійсно в інтернеті роботи для підлітків які нічого не вміють немає. Треба вчитися, щоб добре заробляти. Давно мріяла спробувати себе у веб-дизайні, мені подобається працювати із зображеннями, тому піду на курси, ціна дійсно дозволяє це зробити. Усім успіхів.

 • Аватар
  Андрії Герман

  Хочу спробувати, записався на обидва курси, навчаюсь.

 • Аватар
  Юлія Охрипенко

  Я хотіла б поділитися своїми враженнями про курси веб-дизайну, які я пройшла нещодавно. Цей курс був чудовим досвідом для мене і надав мені значну користь у моєму розвитку.

  Курс добре організований, з логічною послідовністю. Починаючи з основ і закінчуючи складнішими аспектами. Зі здобутими навичками можливо дуже добре заробляти, але перед цим необхідно попрактикуватися. Це не складно, місцями це нібито розвага. Маю намір плідніше займатися цим напрямком і всім раджу спробувати, нудного нічого немає і неможливого, складного також.

 • Аватар

  Також спробую себе у веб-дизайні, ціна прийнятна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.