Зараз існує багато додатків для заробітку грошей на мобільному телефоні в Україні. Зазвичай, ці додатки пропонують виконувати прості завдання, такі як перегляд відео, завантаження додатків, заповнення опитувань або виконання інших завдань.

Нещодавно з’явився новий проєкт Paidwork який пропонує безліч завдань та не малий заробіток за їх виконання.

Ми проаналізували їх сайт і застосунок у Гугл Плей.

Paidwork що це?

Як описують себе розробники цього застосунку: Paidwork – це повна або додаткова робота для всіх людей з будь-якої країни. Ви можете заробляти гроші на будь-якому пристрої з доступом до Інтернету, де б ви не знаходилися. Вам платитимуть за ваш час та участь на платформі.

Проте, ми побачили цікаву деталь: посилання, за яким ви можете завантажити цей додаток має таку адресу: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zareklamy&pli=1

Тобто на цій сторінці був інший додаток – Zareklamy і саме його звантажували ті мільйони користувачів.

Саме цей додаток на Google Play містить більше 1 мільйона завантажень та дуже позитивні відгуки від користувачів. За описом в додатку, він дозволяє користувачам заробляти гроші, переглядаючи рекламні матеріали, виконуючи опитування, завдання та інші прості завдання. Користувачам пропонується платні опції, такі як підвищення рівня активності або отримання більш високої оплати за завдання.

Загалом, за відгуками користувачів, додаток є надійним та простим у використанні, і допомагає заробити додаткові гроші за допомогою простих завдань. Однак, як і з будь-яким додатком оплати роботи, слід бути обережним та докладно перевірити умови користування, щоб уникнути можливих шахрайських схем або порушення ваших прав.

Коментарі можна замовити будь-які та скільки завгодно.

Що за офіційний сайт paidwork.com та  додаток у Гугл Плей?

Ми звернулися до експерта, щоб він відповів, що це за компанія, що за сайт та чи є в них якісь гарантії?

Ось його відповідь:

Якщо мова йде про сайт paidwork.com та застосунок Paidwork, то я повинен зауважити, що я не можу підтвердити його правдивість чи репутацію. За даними, які я знайшов, цей вебсайт не є популярним додатком оплати роботи або фріланс-платформою.

Він містить обманливі заявки про великі можливості заробітку, що зазвичай є ознакою шахрайства.

З огляду на це, я рекомендую бути дуже обережним і не довірятися цьому сайту та додатку, оскільки вони можуть бути шахраї, які намагаються шахрайським шляхом вибрати ваші особисті дані або гроші або час – ви виконаєте завдання, а вивести кошти не зможете з різних причин.

Якщо ви хочете знайти роботу або заробляти гроші в Інтернеті, рекомендую звернути увагу на відомі та популярні платформи з відгуками від користувачів та чіткими умовами користування.

Нижче наведено декілька прикладів додатків для заробітку коштів на мобільному телефоні які є більш-менш надійними, принаймні в них є ліцензія, але вони більше орієнтовані на розвинені країни ЄС та США:

  • Swagbucks: це додаток, який пропонує різні способи заробітку грошей, включаючи опитування, перегляд відео, покупки в Інтернеті та інші завдання.
  • Survey Junkie: це додаток для заповнення онлайн-опитувань. За кожне завершене опитування ви заробляєте гроші або подарункові картки.
  • Toluna: це ще один додаток для заповнення опитувань. Він дозволяє заробляти гроші за кожне заповнене опитування та за участь у конкурсах.
  • Ibotta: це додаток, який дозволяє заробляти гроші за покупки в Інтернеті. Ви можете заробляти кешбек та отримувати спеціальні пропозиції за покупки в різних магазинах.

Ці додатки можуть бути корисними для тих, хто хоче заробити додаткові гроші на мобільному телефоні.

Однак, слід пам’ятати, що заробіток в цих додатках зазвичай невеликий, і це не замінює постійної роботи або інвестування часу та зусиль у більш великі проєкти.

З цими додатками на телефон за місяць ви максимум заробити декілька доларів, не більше.

Не витрачайте свій час на цю маячню, навчайтеся, шукайте роботу від прямих роботодавців, пропонуйте свої послуги.

На нашому сайті ви знайдете багато вакансії про роботу в інтернеті від роботодавців або можете додати своє оголошення про послуги, наприклад, робити коментарі на замовлення, або редагувати текст, зняти відео відгук та інше. Ви зможете заробляти та бути впевненим, що вам заплатять кошти, тому що ця робота в Україні.

Костянтин Арновський

Автор статті: Костянтин Арновський

Я досвідчений публіцист та фахівець з глибокими знаннями у сферах фінансового планування, кар'єри та освіти. Ретельно досліджую та аналізує актуальні теми, що стосуються фінансів, праці…

Усі статті автора | Сторінка автора


Схожі записи:


Коментарі

  • Аватар
    Анастасія Мішуріна

    Ви не зможете вивести грощі із Paidwork, це розвод а не компанія, фейк та обман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.