Як мені обрати виконавця для створення контенту у вигляді тексту?

Відмінний контент необхідний для вашого бізнесу, тому знайти відповідного автора – один із ключів до успіху. Чітко визначте свої цілі щодо контенту ще до того, як почнете шукати фрилансер, потім виберіть правильну категорію та проведіть дослідження, прочитавши огляди та переглянувши портфоліо, навички та досвід, перш ніж скласти список кількох авторів. Зв’яжіться з декількома вибраними вами виконавцями та безпосередньо запитайте їх, щоб оцінити їх рівень знань і досвіду.

Як контент може допомогти моєму бізнесу?

Контент може створити або зруйнувати ваш бізнес, тому важливо, щоб ви використовували його у всіх своїх каналах – вебсайт, соціальних мережах, електронній пошті, рекламі тощо – таким чином, щоб він допомагав і просував ваш бізнес. Хороший автор контенту не лише створить переконливий текст, а й зможе заздалегідь поставити правильні питання, щоб бути впевненим, що він створить статтю, рекламу чи допис у соцмережах, який правильно продасть ваш бренд потрібним людям.

У чому різниця між копірайтингом та написанням контенту?

Розповідь історій є ключовим як для копірайтерів, так авторів контенту, але воно використовується для різних цілей. Копірайтер прагне перетворити та продати продукт або послугу за допомогою історії. Зважаючи на те, що автор контенту більше займається залученням та формуванням прихильності, і може знадобитися багато обхідних шляхів, перш ніж навіть віддалено згадати бренд чи продукт. Копірайтинг заохочує читачеві чіткими закликами до дії, тоді як автори контенту створюють складну взаємодію за допомогою більш тривалої розмови з аудиторією.

Чому важливий контент?

Чи це контент вебсайт, презентація бренду, рекламні матеріали або будь-який інший контент, це найважливіший інструмент, який вам потрібен, щоб розповісти переконливу історію. Попри те, що зображення говорять за тисячу слів, вам все одно потрібно використовувати слова – текст, щоб залучити відвідувачів і перетворити їх на (лояльних) клієнтів. З таким великим вибором талантів з різних галузей ще ніколи не було так легко отримати ретельно відпрацьований відточений контент, який постійно сяє і приваблює потрібну аудиторію.

Які мови ви підтримуєте для перекладу?

Знайдіть професійного сертифікованого перекладача та/або перекладача-носія практично будь-якої мови, яка вам потрібна, тут, на ukreit.com.ua. Починаючи з російської, української, ангільської, французької, німецької, польської, а також не настільки поширених мов. Фрилансери можуть виконувати невеликі нішеві замовлення або більші проєкти, які будуть виконуватися поетапно, і в залежності від їх досвіду та рівня компетенції можуть перекладати з будь-якої на будь-яку мову, причому найчастіше англійська мова є цільовою/вихідною мовою.

Які типи письмових послуг я можу знайти на Ukreit?

Від постів у блогах, статей, мікрокопій UX/UX та іншого контенту вебсайт до книг, електронних книг, технічних текстів, перекладів або комерційних копій – тут ви можете знайти відповідного фрилансера. Професіонал може адаптувати свій стиль до ваших потреб та запропонувати послуги для вашого сайту, стратегії бренду чи креативного проєкту, сценарію чи резюме. Навіть якщо ви впевнені у своїх письменницьких здібностях, ви можете попросити досвідчених редакторів перевірити ваш контент, щоб переконатися, що він підходить для вашої мети та аудиторії.

Ви також можете створити оголошення на нашому сайті, вказавши чіткі умови, які виконавці вам потрібні, поспілкуватися з ними та обрати того, хто вам сподобається для плідної співпраці.

Катерина Полещук

Автор статті: Катерина Полещук

Сертифікований фахівець з маркетингу, креативний експерт з глибокими знаннями про цифровий світ, SMM, SEO тощо. Маю вищу освіту у галузі медіа та комунікацій, що дозволяє…

Усі статті автора | Сторінка автора


Схожі записи:


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою *Завантаження Captcha...

Увійти

Зареєструватися

Реєструючись, ознайомтеся із політикою конфіденційності, якої ми дотримуємося.

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.